Pasirinkite savo augintinį: katė ar šuo

KATĖ

ŠUO

Ar jūsų katė linkusi priaugti svorio?

Ar jūsų šuo linkęs priaugti svorio?

storas

normalus

plonas

Ar jūsų katės kailis gerai atrodo?

Ar jūsų šuns kailis atrodo gerai?

blogai

normaliai

gerai

Ar jūsų katė reikalauja dėmesio, triukšmauja?

Ar jūsų šuo reikalauja dėmesio, triukšmauja?

taip

normos ribose

ne

Kaip lengvai jūsų katė juda po miego?

Kaip lengvai jūsų šuo juda po miego?

tingiai

normaliai

aktyviai

Ar esate patenkinti savo katės dantimis?

Ar esate patenkinti savo šuns dantimis?

nepatenkintas

normaliai

patenkintas

Ar pastebėjote, kad jūsų katė drovus, liūdnas ar dreba?

Ar pastebėjote, kad jūsų šuo drovus, liūdnas ar dreba?

taip

normaliai

ne

1
2
3
4
5
6
7

Jūsų pasirinkimas yra

Fitness

Jums reikėtų rinktis „Fitness“ katėms, kurios mažai juda ir yra linkusios priaugti svorio. Jei nematote paskutinių dviejų savo augintinio šonkaulių, rinkitės „Beauty Fitness“ maistą. Tai begrūdis maistas, sukurtas naudojant jūrų gėrybes ir laikantis holistinio požiūrio. Jame gausu baltymų ir mažai riebalų, yra L-carnitino, kuris padeda riebalus paversti energija, ir Dl-metionino, kuris padeda stiprinti raumenis.

Šunys, kurie mažai juda ir yra linkę priaugti svorio. Jei nematote paskutinių dviejų savo augintinio šonkaulių, rinkitės „Beauty Fitness“ maistą. Tai begrūdis maistas, sukurtas naudojant jūrų gėrybes ir laikantis holistinio požiūrio. Jame gausu baltymų ir mažai riebalų, yra L-carnitino, kuris padeda riebalus paversti energija, ir gliukozamino bei chondroitino derinio, kad padėtų išlaikyti sąnarius judriais.

Taip pat patariame daugiau žaisti su savo augintiniu, kad jis turėtų daugiau fizinės veiklos.

pirkti

Jūsų pasirinkimas yra

„Podium“

Kad puikiai atrodytų, katėms reikia sveikos odos, blizgančio kailio ir švarių dantų. Jei jūsų augintinio kailis neblizga ir per daug slenka, o jūs negalite nuvalyti dantų akmenų, rinkitės „Beauty Podium“ maistą. Tai begrūdis maistas, sukurtas naudojant jūrų gėrybes ir laikantis holistinio požiūrio. Jame yra lašišų aliejaus, kuriame gausu Omega-3, agurklių aliejaus, kuriame gausu Omega-6, ir išskirtinių dantų perlų „Special Dental Pearls“, kurie švelniai pašalina dantų akmenis, jų nesutrupindami.

Kad puikiai atrodytų, šunims reikia sveikos odos, blizgančio kailio ir švarių dantų. Jei jūsų augintinio kailis neblizga ir per daug slenka, o jūs negalite nuvalyti dantų akmenų, rinkitės „Beauty Podium“ maistą. Tai begrūdis maistas, sukurtas naudojant jūrų gėrybes ir laikantis holistinio požiūrio. Jame yra lašišų aliejaus, kuriame gausu Omega-3, agurklių aliejaus, kuriame gausu Omega-6, ir išskirtinių dantų perlų „Special Dental Pearls“, kurie švelniai pašalina dantų akmenis, jų nesutrupindami

Taip pat rekomenduojame dažniau maudyti ir šukuoti savo augintinį bei reguliariai lankytis veterinarijos klinikoje dantų apžiūrai.

pirkti

Jūsų pasirinkimas yra

„Harmony“

Dirglią nervų sistemą turinčioms katėms reikia subalansuoti jų emocinę būklę. Jei jūsų augintinis triukšmauja, nuolat prašo dėmesio ir yra labai drovus, rinkitės Beauty Harmony“. Tai begrūdis maistas, sukurtas naudojant jūrų gėrybes ir laikantis holistinio požiūrio. Jis švelniai ramina, jo sudėtyje yra ramunėlių, citrinų balzamo ir natūralių antioksidantų – alavijo ir mėlynių, kurie saugo ląsteles.

Dirglią nervų sistemą turintiems šunims reikia subalansuoti jų emocinę būklę. Jei jūsų augintinis triukšmauja, nuolat prašo dėmesio ir yra labai drovus, rinkitės Beauty Harmony“. Tai begrūdis maistas, sukurtas naudojant jūrų gėrybes ir laikantis holistinio požiūrio. Jis švelniai ramina, jo sudėtyje yra ramunėlių, citrinų balzamo ir natūralių antioksidantų – alavijo ir mėlynių, kurie saugo ląsteles.

Taip pat rekomenduojame skirti savo augintiniui daugiau dėmesio, žaisti lauke.

pirkti

Jūsų pasirinkimas yra

„Beauty“

Jei norite akcentuoti puikią fizinę būklę, rinkitės „Fitness“, puikią išvaizdą – „Podium“, subalansuotą nuotaiką – „Harmony“.

pirkti

Jūsų pasirinkimas yra

„Fitness“ ir „Podium“

Jei norite akcentuoti puikią fizinę būklę, rinkitės „Fitness“, puikią išvaizdą – „Podium“.

pirkti

Jūsų pasirinkimas yra

„Fitness“ ir „Harmony“

Jei norite akcentuoti puikią fizinę būklę, rinkitės „Fitness“, subalansuotą nuotaiką – „Harmony“.

pirkti

Jūsų pasirinkimas yra

„Harmony“ ir „Podium“

Jei norite akcentuoti puikią išvaizdą rinkitės „Podium“, subalansuotą nuotaiką – „Harmony“.

pirkti

Jūsų pasirinkimas yra

„Beauty“

Jei jūsų augintinis jau yra puikios fizinės formos, turi puikią išvaizdą ir subalansuotą nuotaiką, palepinkite jį gardžiomis konservuotomis jūrų gėrybėmis.

Jei norite akcentuoti puikią fizinę būklę, rinkitės „Fitness“, puikią išvaizdą – „Podium“, subalansuotą nuotaiką – „Harmony“.

pirkti